به وب سایت
خوش آمدید
این سایت با هدف آموزش، ایجاد بستر ارتباطی مناسب میان عکاسان و ارتقاء سطح کیفی علاقه مندان هنر عکاسی فعالیت می نماید.
لطفا با ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود ما را در این مهم یاری نمایید.

فرازهای فرهنگی

احساس کنید و آنگاه واکنش نشان دهید. این رمز کادر بندی و موفقیت در عکاسی است.

درب پوش های لنز و دوربین شخصی و جالب!

دفعات بازدید: 732

درب پوش های لنز و دوربین معمولا غیر شخصی می باشند و حاوی اطلاعات خاصی نیستند.LenzBuddy  قصد دارد این قاعده را تغییر دهد.شرکت دالاسی، که مقر اصلیش در تکزاس می باشد با فروش درب پوش های لنزهای متفاوت به عکاسان اجازه ی اضافه کردن مارک به وسایل خود و پیدا کردن سریعتر لنز ها در کیف را می دهد.

ایده ی تاسیس این شرکت توسط بریان هربرت(Brian Herbert) که خود یک عکاس می باشد به تابستان سال 2012 وقتی در حال جست و جو در کیف دوربینش بود، بر می گردد.او همواره از برچسب هایی معین برای مشخص کردن وسایلش استفاده می کرد اما اگر راه حل بهتری بود،مسلما هیجان زده می شد.

به این ترتیب،LenzBuddy  شکل گرفت.درب پوش های لنز با ظاهری زیبا جهت حفاظت از قطعات شما و تبدیل کیف دوربین شما به یک سیستم کاملا سازمان‎دهی شده،طراحی می شوند.

طبق گفته ی LenzBuddy تعدادی از شرکت های بزرگ خدمات اجاره در صنعت دوربین از درب پوش های LenzBuddy  جهت مشخص کردن قطعاتشان و ارتقا برندشان استفاده می کنند.

این درب پوش ها در هر دو نوع جلو و عقب برای لنز های کانن(Canon) و نیکون(Nikon) موجود می باشند.درب پوش های غیر شخصی 10 دلار،درب پوش های شخصی از پیش ساخته شده 15 دلار و درب پوش های کاملا شخصی(یعنی می توانند اثر هنری قابل دانلود خود را آپلود کنند) 18 دلار قیمت دارند.

شما همچنین می توانید درب پوش بدنه ی دوربین های DSLR کانن(Canon) و نیکون(Nikon) با قیمت مشابه لیست سرپوش لنز،خریداری کنید.

اگر می خواهید به این درب پوش ها نگاهی دقیق تر بیاندازید به وبسایت LenzBuddy سری بزنید.برای دیدن نمونه هایی از این طراحی ها به اینجا سری بزنید.

 

مترجم:فراز مهرآیین

 

 

 

نویسنده مقاله دوربین و لنز: 
Michael Zhang
پیوستاندازه
Image icon caps.jpg77.44 کیلوبایت
Image icon caporganization.jpg117.53 کیلوبایت
Image icon generic.jpg98.48 کیلوبایت
Image icon lenscaps.jpg80.13 کیلوبایت
Image icon lenscaps2.jpg99.66 کیلوبایت

دیدگاه جدیدی بگذارید

کپچا تصویری
کارکترهایی که در تصویر نمایش داده میشوند را وارد کنید