به وب سایت
خوش آمدید
این سایت با هدف آموزش، ایجاد بستر ارتباطی مناسب میان عکاسان و ارتقاء سطح کیفی علاقه مندان هنر عکاسی فعالیت می نماید.
لطفا با ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود ما را در این مهم یاری نمایید.

فرازهای فرهنگی

چشم پنجره ایست به روح . طوری عکاسی کنید تا نگاه بیننده با نگاه سوژه عکاسی در ارتباط قرار بگیره .

کتاب سیری در ذن عکاسی تالیف رامین فرزبود منتشر شد .

دفعات بازدید: 2,015
به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز ، این کتاب در ۱۲۰ صفحه در قطع خشتی و در تیراژ ۲۰۰۰ جلد توسط خود مؤلف در دی ماه ۱۳۹۰ با قیمت ۳۰۰۰ تومان منتشر شد.

رامین فرزبود یکی از عکاسان جوان تبریز بوده و عضو انجمن هنر عکاسی استان نیز می باشد. وی همچنین مسئول دبیرخانه دومین جشنواره عکس فیروزه نیز بوده است.

فرزبود در قسمتی از پیشگفتار چنین آورده: “کتاب حاضر، نه در باب ادعا، که عقاید صاحب قلم بوده و مؤلف، واقف به کمبودهای ادبی و دانش خود هست. امید که لغزش های احتمالیِ قلم و بیانِ نویسنده، با نگاه پرمهر خواننده دیده شده و”دل ­نگاره­ ها”، تنها به ­عنوان تلنگری بر احساسات او تفسیر شود.”

وی در آخر آورده اند: “در نهایت، به رسم ادب، از اساتید فن و دوستانی که هر یک به نوعی مشوق من بوده­اند، سپاسگزارم: اسماعیل عباسی و میر­عباس آل­ یاسین، سروش خیری، کیارنگ علایی،محسن بایرام نژاد، محمد­علی جدیدالاسلام، کریم متقی.”

مقدمه ی کتاب اثر استاد کیارنگ علایی است وی در قسمتی از مقدمه چنین نوشته اند: “حال سوال اینجا است؛ در دنیای پر عکس امروز که تب تولید عکس در آن به شدت بالا است، چه چیز قرار است جلوی این آوار بایستد؟ چه چیز به فکر خلوت ما است؟ چه چیز سرش را عاشقانه و شیدا فرو کرده است در هزار توی حس و ادراک‌مان؟ دل­ نگاره‌های رامین فرزبود در پی این رسالت‌اند که “بی‌خویشی”‌های مرموزی را که عشق (اینجا: هنر عکاسی) به جان هنرمند می‌اندازد، پاسخی باشند.”

در صفحه شناسنامه، انتشارات شایسته تبریز به آدرس : تبریز – خیابان امام – سه راه طالقانی – روبروی مصلی تلفن ۵۵۶۱۹۶۱-۰۴۱۱ به عنوان مرکز پخش کتاب معرفی شده است.

آدرس وب سایت وی www.farzbood.com و ایمیل ایشان info@farzbood.com می باشد.

نویسنده مقاله: 
رامین فرزبود

دیدگاه جدیدی بگذارید