به وب سایت
کانون عکاسان ایران
خوش آمدید
این سایت با هدف آموزش، ایجاد بستر ارتباطی مناسب میان عکاسان و ارتقاء سطح کیفی علاقه مندان هنر عکاسی فعالیت می نماید.
لطفا با ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود ما را در این مهم یاری نمایید.

فرازهای فرهنگی

برای عکس گرفتن باید بدانی از چه چیزی عکس می گیری، عکس گرفتن هم دانایی می خواهد هم توانایی

سوزانسونتاک

متن پیام تبریک مدیریت کانون عکاسان ایران

دفعات بازدید: 720

بار دیگر بهار رسید  و شکوفه های رنگارنگ سر از بالین خاک در آوردند و برگی دیگر بر کارنامه عمر ما اضافه شد ، سالی که شادی و تلخی به همراه داشت ، باز عالم و آدم و پوسیدگان خزان و زمستان خندان و شتابان به استقبال بهار میروند تا اندوه زمستان را به فراموشی سپارند و کابوس غم را در زیر خاک مدفون سازند  و آنگه سر مست و با وجد و نشاط و با رقص و پایکوبی با ترنم این سرود طرب انگیز نو روز و جشن شکوفه ها را بر گذار می نمایند . با خوبی ها و بدی ها، هرآنچه که بود؛ برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد، برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد، سالی دیگر گذشت .

 

بر خود وظیفه می دانم به عنوان مدیریت کانون عکاسان ایران حلول سال نو و تولد دوباره طبیعت، عید فرخنده و کهن نوروز باستانی را که یادگار نیاکان و پیام‌آور دوستی، عشق و محبت، با لطافت گیاه و خرمی طبیعت، و تحول به مراحل نیکوتر و برتر است خدمت خانواده کانون عکاسان ایران و جامعه عکاسی کشور تبریک و تهنیت عرض نموده ، ضمن آرزوی توفیقات بهینه و آرزوی موفقیت برای همه دوستان و مخاطبین بزرگوار امیدواریم بتوانیم دوشادوش همدیگر برای اعتلای نام ایران  و هموار ساختن مسیر توسعه  عکاسی کشور از جمله کانون عکاسان ایران موفق عمل نموده و فارغ از گرایشات قومی و مذهبی و جناحی با آسیب شناسی نقاط ضعف و تبدیل آنها به نقاط قوت دوشادوش همدیگر گام برداشته و منافع ملی و منطقه ای خود را ارجح بر منافع گروهی و شخصی بشماریم.
 بی شک امروز کانون عکاسان ایران  بیش از هر روز دیگری نیاز به تلاش و همراهی همه اعضاء ، مدرسان و هنرجویان دارد و زمانی می توان این کشتی را به سلامت به سرمنزل مقصود رساند که در کنار هم و با هم  و برای همدیگر تلاش کنیم . و نوروز این رفاقت را نگاهبانی می کند که باور کنیم قلبهامان جای حضور دوستانمان هستند ، نوروز شعر بی غلطی است که پایان رویاهای ناتمام را تفسیر می کند . . .

 

چه افسانه ی زیبایی… زیباتر از واقعیت .. راستی مگر هر شخصی احساس نمیکند
که نخستین روز بهار گویی نخستین روز آفرینش است؟
نوروز 1394 بر همه شما مبارک…. صفحه ای رنگین تر از گذشته برای خود باز کنیم……

 

کوروش یزدانی

مدیریت کانون عکاسان ایران