به وب سایت
خوش آمدید
این سایت با هدف آموزش، ایجاد بستر ارتباطی مناسب میان عکاسان و ارتقاء سطح کیفی علاقه مندان هنر عکاسی فعالیت می نماید.
لطفا با ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود ما را در این مهم یاری نمایید.

فرازهای فرهنگی

برای عکس گرفتن باید بدانی از چه چیزی عکس می گیری، عکس گرفتن هم دانایی می خواهد هم توانایی

سوزانسونتاک

نمایشگاه عکس «طهران در قاب کاشی» در خانه هنرمندان

دفعات بازدید: 200

نمایشگاه عکس‌های فاطمه مجدنیا و همایون عبدالرحیمی با عنوان «طهران در قاب کاشی» از روز سه‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه ۹۵ در نگارخانه تابستان در خانه هنرمندان ایران گشایش می‌یابد.

   در این نمایشگاه که حاصل ۵ سال فعالیت تحقیقاتی و پژوهشی همایون عبد‌الرحیمی و فاطمه مجدنیا بر روی هنر کاشیکاری دوره قاجار است،  ۲۰۰ عکس از کاشی‌های قدیم تهران به نمایش گذاشته می‌شود.

   این نمایشگاه چهارمین سال است که به موضوع هنر در دوره قاجار در شهر تهران می‌پردازد و قصد دارد هویت، فرهنگ و هنر شهر تهران را به هنرمندان و عموم مردم معرفی کند.

   همایون عبد‌الرحیمی متولد ۱۳۴۹، دانش آموخته مقطع کارشناسی کارگردانی سینما است. وی کاریکاتوریست، محقق و پژوهشگر تهران قدیم است و از سال ۱۳۷۱ با روزنامه‌ها و نشریات مختلف همکاری داشته است. همچنین کسب بیش از ۲۰ جایزه معتبر بین المللی و حضور در نمایشگاه‌های متعدد داخلی و خارجی در حوزه کاریکاتور و عکس را در کارنامه هنری خود دارد.

   فاطمه مجدنیا متولد ۱۳۶۲، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته ارتباط تصویری است. وی عکاس، محقق و پژوهش‌گر تهران است و تاکنون چندین نمایشگاه عکس به صورت انفرادی و گروهی برگزار کرده است.

گشایش: سه‌شنبه ۱۸ آبان – ساعت ۱۷
بازدید از این نمایشگاه تا روز دوشنبه ۲۴ آبان‌ماه ۹۵ از ساعت ۱۳ تا ۲۰ ادامه دارد.
خانه هنرمندان ایران: تهران، خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی، بوستان هنرمندان