به وب سایت
خوش آمدید
این سایت با هدف آموزش، ایجاد بستر ارتباطی مناسب میان عکاسان و ارتقاء سطح کیفی علاقه مندان هنر عکاسی فعالیت می نماید.
لطفا با ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود ما را در این مهم یاری نمایید.

فرازهای فرهنگی

عکاسی یک اتفاق نیست ، یک مفهوم است

آنسل آدامز

نمایشگاه عکس «درونِ ما» در گالری جهان‌نما

دفعات بازدید: 129

 نمایشگاه گروهی عکس «درونِ ما» از روز پنج‌شنبه ۲۸ بهمن‌ماه ۹۵، ساعت ۱۵ در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران گشایش می‌یابد.

   در این نمایشگاه ۲۵ عکس در ابعاد ۷۵×۵۰ سانتی‌متر از فرشاد کلائی، الهام آسیایی، مریم اوسطی، شیما کهوری‌نژاد بندری و مرجان خدایی به نمایش گذاشته می‌شود.

   فرشاد کلائی در بیانیه‌ی این نمایشگاه می‌نویسد: «بزرگ‌ترین بخشش ایزدی، عقل یا قوه تمیز است که بشر با آن از حیوان ممتاز می‌نماید .آری در بدایت حال، عقل انسانی به منزله چراغ کوچکی است که قدمی چند از راه طولانی او را روشن می‌کند، تصور نبود چراغی روشن‌تر و عالی‌تر از آن، غایت نادانی است. آن چراغ بزرگ‌تر که راه زندگی را فرسنگ‌ها روشن می‌نماید عشق است.

   عقل را قوت دید نور عشق نباشد، زیرا عشق در مقامی ماوراء عقل قرار دارد. عشق درّی است در صدف جان نهان... عشق نه پستی می‌شناسد و نه بلندی، نه شاه و نه گدا، نه دور و نه نزدیک، نه خاور و نه باختر و نه زمین و نه آسمان؛ از صفات خاص عشق این است که همه را بدون استثناء در  سینه بی‌انتهای نوازش خود پناه دهد و مانند مادری مهربان، فرزندان بشر را در آغوش شفقت با محبت بپرورد.»

   علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا روز چهارشنبه ۴ اسفندماه ۹۵ از ساعت ۱۱ تا ۱۷ به گالری جهان‌نما به‌نشانی تهران، میدان شهید باهنر (نیاوران)، مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران مراجعه کنند.