به وب سایت
کانون عکاسان ایران
خوش آمدید
این سایت با هدف آموزش، ایجاد بستر ارتباطی مناسب میان عکاسان و ارتقاء سطح کیفی علاقه مندان هنر عکاسی فعالیت می نماید.
لطفا با ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود ما را در این مهم یاری نمایید.

فرازهای فرهنگی

چشم پنجره ایست به روح . طوری عکاسی کنید تا نگاه بیننده با نگاه سوژه عکاسی در ارتباط قرار بگیره .

تقدير از استاد مسلم پرتره ايران

دفعات بازدید: 2,019

چهارشنبه ، 23 اسفند 1391

در دومين جشن كانون عكاسان ايران از بزرگان هنر عكاسی ايران با حضور اساتيد فن، دانشجويان و علاقمندان تقدير به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی كانون عكاسان ايران در اين مراسم كه با حضور علاقمندان هنر عكاسي در فرهنگسرای شفق برگزار شد از استاد فخرالدین فخرالدينی، استاد پرتره ايران به پاس قدردانی از زحمات چندين ساله شان در هنر عكاسی از سوی مدير كانون عكاسان ايران تقدير به عمل آمد.

همچنين در اين نشست كوروش يزدانی مدير كانون عكاسان ايران گفت: من بر این باورم که رشد و اعتلای هنر عکاسی موجبات صدور فرهنگ ایرانی به خارج مرزها باشد و این هنر یک زبان برای گفتگو میان انسان هـا است کـه بدون کلام حاصل مـی گردد، وی در ادامه اظهار كرد: همـه استعدادهـای کشور عزیزم ایران باید بتواند از آموزش هنر عکاسی بهره مند گردد. وی ادامه داد این هنر می تواند به عنوان یک هنر تأثیرگذار توسعه یابد و مانند سایر کشورهای پیشرفته هنری برتر قلمداد گردد،  لذا در راه رسیدن به اهدافم از هیچ اقدامی دریغ نخواهم نمود.

در ادامه افشین بختیار رئیس هیئت مدیره کانون عکاسان ایران با اشاره به اینکه من کوچکترین عضو جامعه عکاسی ایران هستم، عنوان کرد: من تنها به عکاسان جوان پیشنهاد می کنم که فقط عکاسی کنند و از حاشیه بدور باشند.

داريوش محمد خانی معاون آموزشی كانون عكاسان ايران از دیگر سخرانان اين نشست اذعان كرد: از عکاسان خواهش می کنم ارائه هایشان را قوی کنند.  وی در ادامه افزود:  عکاسان از انباشته کردن عکسها در آرشیو خود خودداری کنند و سعی کنند عکس های خود را به بهترین نحو ارائه  نمایند.

در این جشن لقب پدر عکاسی پرتره ایران به استاد  فخرالدین فخرالدینی ، عکاس با اخلاق استاد افشین بختیار و پژوهشگر نمونه به استاد داریوش محمدخانی از سوی کانون عکاسان ایران اعطا گردید .

لازم به ذكر است در ابتداي مراسم كارگاه آشنايي با مدل هاي جديد دوربین های کاسیو توسط مسعود قدیری برگزار شد.

فایلهای پیوست: 
پیوستاندازه
Image icon 6_resize.jpg374.59 کیلوبایت
Image icon 0_resize.jpg423.33 کیلوبایت
Image icon 1_resize.jpg274.5 کیلوبایت
Image icon 2_resize.jpg372.64 کیلوبایت

دیدگاه جدیدی بگذارید