به وب سایت
کانون عکاسان ایران
خوش آمدید
این سایت با هدف آموزش، ایجاد بستر ارتباطی مناسب میان عکاسان و ارتقاء سطح کیفی علاقه مندان هنر عکاسی فعالیت می نماید.
لطفا با ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود ما را در این مهم یاری نمایید.

فرازهای فرهنگی

برای عکس گرفتن باید بدانی از چه چیزی عکس می گیری، عکس گرفتن هم دانایی می خواهد هم توانایی

سوزانسونتاک

گروه پیکسل حامی کارگاه ویرایش عکس های طبیعت

دفعات بازدید: 973

چندی است که همه کاربران و افرادی که به نحوی به صنعت و صنف عکاس و عکاسی ارتباط دارند نام گروه پیکسل را در پاساژ پایتخت شنیده اند .

گروهی که بر خلاف جای کوچک فکرهای بزرگ در سر دارد و توانسته با تمایز از دیگر رقبا در صنف فروشندگان به گروهی قدرتمند و کار آمد تبدیل شود . کارآمد از آنجا که در کنار فروش پا به عرصه های آموزشی گذاشته و تولید محتوا را نیز در دستور کا خود قرار داده است .

در سال گذشته نیز طبق سنوات گذشته پیکسلی ها برگ برنده ای را رو کردند و کالای فوق العاده استراتژیک فوتیکس را به بازار فروش عرضه کردند . این کالا که نماینده رسمی آن در ایران گروه پیکسل است از چندین لحاظ دارای اهمیت است :

باتری‌ها و شارژرها مدت 6 ماه تحت پوشش ضمانت‌نامه هستند
عموم محصولات دیگر مدت یک سال تحت پوشش ضمانت‌نامه هستند
لوازم جانبی فوتیکس ارزانتر و کارآمد تر از مشابه های خود در بازار است
گستره‌ی وسیعی را در بر می گیرند: از ریموت‌کنترل‌ها، فلاش تریگرها، و لوازم جانبی آتلیه‌ای، تا سیستم تریگر TTL اودین (Odin) و تریگر‌های سری Strato، که اکثر این محصولات منتظر دریافت گواهی ثبت اختراع در ایالات متحده هستند.
تمامی محصولات فوتیکس - دیفیوزهای فلاش، باتری‌های قابل شارژ، باتری گریپ‌ها، کابل‌ها، فیلترهای UV، درهای لنز، سه‌پایه‌ها، بال‌هدها، و لوازم جانبی دیگر- برای کارکرد عالی و رفع چالش‌های روزانه‌ی عکاسان طراحی شده‌اند.

این ها بخشی از قابلیت این برند است که در سالیان گذشته کمتر کمپانی معظمی اقدام به ورود آنها کرد و یا در صورت واردات هزینه بسیار گرانی را به خریدار تحمیل کرد ، همه این خصوصیات جهت بهبود کار عکاسان و کیفیت عکس های آنان است .

در آخر از طرف خانواده کانون عکاسان ایران از گروه پیکسل به جهت حمایت های همیشگی خود از این سازمان مردم نهاد کمال سپاس را داریم و برای این گروه و عکاسان خوب کشور آرزوی پیشرفت  از درگاه ایزد منان خواستاریم .

دیدگاه جدیدی بگذارید