به وب سایت
کانون عکاسان ایران
خوش آمدید
این سایت با هدف آموزش، ایجاد بستر ارتباطی مناسب میان عکاسان و ارتقاء سطح کیفی علاقه مندان هنر عکاسی فعالیت می نماید.
لطفا با ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود ما را در این مهم یاری نمایید.

فرازهای فرهنگی

عکاسی یک اتفاق نیست ، یک مفهوم است

آنسل آدامز

گروه پیکسل حامی کارگاه ویرایش عکس های طبیعت

دفعات بازدید: 973

چندی است که همه کاربران و افرادی که به نحوی به صنعت و صنف عکاس و عکاسی ارتباط دارند نام گروه پیکسل را در پاساژ پایتخت شنیده اند .

گروهی که بر خلاف جای کوچک فکرهای بزرگ در سر دارد و توانسته با تمایز از دیگر رقبا در صنف فروشندگان به گروهی قدرتمند و کار آمد تبدیل شود . کارآمد از آنجا که در کنار فروش پا به عرصه های آموزشی گذاشته و تولید محتوا را نیز در دستور کا خود قرار داده است .

در سال گذشته نیز طبق سنوات گذشته پیکسلی ها برگ برنده ای را رو کردند و کالای فوق العاده استراتژیک فوتیکس را به بازار فروش عرضه کردند . این کالا که نماینده رسمی آن در ایران گروه پیکسل است از چندین لحاظ دارای اهمیت است :

باتری‌ها و شارژرها مدت 6 ماه تحت پوشش ضمانت‌نامه هستند
عموم محصولات دیگر مدت یک سال تحت پوشش ضمانت‌نامه هستند
لوازم جانبی فوتیکس ارزانتر و کارآمد تر از مشابه های خود در بازار است
گستره‌ی وسیعی را در بر می گیرند: از ریموت‌کنترل‌ها، فلاش تریگرها، و لوازم جانبی آتلیه‌ای، تا سیستم تریگر TTL اودین (Odin) و تریگر‌های سری Strato، که اکثر این محصولات منتظر دریافت گواهی ثبت اختراع در ایالات متحده هستند.
تمامی محصولات فوتیکس - دیفیوزهای فلاش، باتری‌های قابل شارژ، باتری گریپ‌ها، کابل‌ها، فیلترهای UV، درهای لنز، سه‌پایه‌ها، بال‌هدها، و لوازم جانبی دیگر- برای کارکرد عالی و رفع چالش‌های روزانه‌ی عکاسان طراحی شده‌اند.

این ها بخشی از قابلیت این برند است که در سالیان گذشته کمتر کمپانی معظمی اقدام به ورود آنها کرد و یا در صورت واردات هزینه بسیار گرانی را به خریدار تحمیل کرد ، همه این خصوصیات جهت بهبود کار عکاسان و کیفیت عکس های آنان است .

در آخر از طرف خانواده کانون عکاسان ایران از گروه پیکسل به جهت حمایت های همیشگی خود از این سازمان مردم نهاد کمال سپاس را داریم و برای این گروه و عکاسان خوب کشور آرزوی پیشرفت  از درگاه ایزد منان خواستاریم .

دیدگاه جدیدی بگذارید