به وب سایت
خوش آمدید
این سایت با هدف آموزش، ایجاد بستر ارتباطی مناسب میان عکاسان و ارتقاء سطح کیفی علاقه مندان هنر عکاسی فعالیت می نماید.
لطفا با ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود ما را در این مهم یاری نمایید.

فرازهای فرهنگی

چشم پنجره ایست به روح . طوری عکاسی کنید تا نگاه بیننده با نگاه سوژه عکاسی در ارتباط قرار بگیره .

گزارش تصویری گردهمایی بزرگ اسکات کلبی در تهران

دفعات بازدید:

در این برنامه که با لیدری کوروش یزدانی صورت گرفت دکتر سعادتی شهردار منطقه 12 ، مهندس مهدی سیف رییس ستاد گردشگری شهر تهران ، مرضیه برومند هنرمند و یاسر گریوانی معاونت بافت تاریخی شهرداری تهران به همراه 167 نفر از عکاسان حضور داشتند .

این گردهمایی حاصل تلاش : غزاله افتخاری ، پگاه مشتاقی ، نسترن نوشادی ، فاطمه رضوانی ، ادیب عزیزی توکلی ، عبدالرضا باقیان، ندانژاد نوروز ، محمد حسین انصاری ، سارا زمان، مریم مقدم، هانیه قجری ، محمد جمالی و محمدجعفر حکیمی بود که کمال سپاس را از ایشان داریم .

درباره اسکات کلبی

اسكات كلبی موسس و رئيس انجمن كاربران حرفه ای فتوشاپ ( NAPP) در آمريكا، مدير مسئول مجله Photoshop User، Light it و هم چنين دبير كل اجرايی كنفرانس جهانی فتوشاپ (Photoshop World) ، یكی از بزرگان صنعت Digital Imaging است كه نقش مهمی در آموزش و گسترش آن داشته است. وی مولف كتابهای فراوانی است چون فتوشاپ برای عكاسان دیجیتال، لایت روم برای عكاسان دیجیتال، عكاسی دیجیتال به روایت اسكات كلبی، كتاب كانالها در فتوشاپ، نكات فتوشاپ و كتابهای دیگری كه هر یك به حق یك مرجع كامل آموزشی برای عكاسان دیجیتال است.
عکاس و نویسنده ی معروفی است که تا کنون ویدیو های آموزشی و کتاب های زیادی در مورد عکاسی و نرم افزارهای مدیریت و ویرایش عکس خصوصا محصولات شرکت های ادوبی و اپل منتشر کرده است.
او چند سالیست ابتکاری به خرج داده و WORLDWIDE PHOTO WALK را مطرح و عملی ساخته است

درباره فتوواک
در اولین شنبه ماه اکتبر هر سال ، عکاسان و مشتاقان عکاسی در سراسر جهان ، دوربینهاشون و درمیارن و همدیگر را در یک نقطه تعیین شده در شهرشان ملاقات میکنند، برای راه رفتن و عکاسی کردن ، ایجاد روابط اجتماعی ، ایجاد دوستی های جدید ، برنده شدن و اینکه یک بخش مهمی باشند از یک اتفاق مهم ( فتوواک کلبی ) .
سال گذشته ۱۰ سال رو پر کردیم و همچنان بزرگترین فتوواک بودیم و امسال اماده میشم برای اینکه همچنان بهترین باشیم .

فتوواگ برای یک هدف شایسته
فتوواک جهانی با افتخار یتیم خانه بهار امید در کنیا را حمایت میکند . یک سازمانی تامین میکند مسکن، اموزش و توانمند سازی جوانان یتیم رو برای اینکه اونها رشد کنند نه فقط اینکه زنده بمونن بلکه موفق بشوند ..
ما از تمام کسانی که در این فتوواک شرکت میکنند سوال میکنیم که میتوانند چیزی رو اختصاص بدهند به این سازمان برای بهتر کردن شرایط زندگی این جوانان
هر دلار حساب میشود.

تهیه و تنظیم : شبنم فراهانی

عکس ها از : عبدالرضا باقیان ، ساره احمدی ، محمدحسین انصاری ، کوروش یزدانی ،میثم گیلوانژاد،سعیده نعمت زاده، محمد میرزاجانی،عبدالله مهربانی وفا